KAMELEON.ERP

Kameleon.ERP-Start
Wersja produktu idealna do rozpoczęcia współpracy z oprogramowaniem Kameleon.ERP. Spełnia minimalny zakres obowiązków przy minimalnej funkcjonalności. W każdej chwili pakiet może zostać rozszerzony do wersji bardziej zaawansowanej. Głównym zadaniem ERP jest zebranie danych podjednostek, w celu usprawnienia pracy całego przedsiębiorstwa, poprzez wykonywanie operacji na pozyskanych danych. Licencjonowanie pozwala na korzystanie z trzech licencji dostępowych w ramach zakupu licencji podstawowej.
KAMELEON.B2B
CRM
 
BI
 
SYN
 
BCK
 

ZGODNOŚĆ Z POLSKIMI PRZEPISAMI


Rozwiązania zastosowane w KAMELEON.ERP są  na bieżąco konfrontowane z przepisami obowiązującymi w Polsce. W czasie rzeczywistym w miarę dostępności odpowiednich ustaw, uchwał i przepisów wykonawczych, opracowywane są uaktualnienia dotyczące funkcjonalności finansowej, logistycznej. Są one przygotowywane z wyprzedzeniem, na podstawie projektów ustaw i innych regulacji. Mechanizm aktualizacji systemu jest tak opracowany, aby zapewnić po stronie klienta minimalny implementacji dostarczonych przez WILKSOFT aktualizacji oraz umożliwić stosowanie jednolitych procedur przy przejściu na kolejną wersję oprogramowania, gwarantujących wsparcie serwisowe tego procesu i jego najwyższe bezpieczeństwo.

PLATFORMA TECHNOLOGICZNA

KAMELEON.ERP   pracuje na bazach SQL Open Source FireBird 3.0 najpopularniejszym i najbardziej wydajnym rozwiązaniu freeware w zakresie relacyjnych baz danych na świecie, jak również na komercyjnej bazie danych InterBase firmy Borland, jednego z największych dostawców rozwiązań IT. Powyższe bazy danych SQL są dostępne między innymi dla systemów operacyjnych, jak: Windows Server (2008, 2012, 2016),Red Hat, SuSe, OS/400, AIX, HP-UX, Solaris. Jak więc widać KAMELEON SQL potrafi współpracować z większością systemów operacyjnych dostępnych na rynku.
SERWIS - SLA

Wsparcie serwisowe świadczone jest w ramach umów SLA.

Dzięki sieci Internet i możliwości dostępu zdalnego świadczone są w trybie 24-godzinnym, przez 7 dni w tygodniu.

WSPARCIE OBEJMUJE:

monitorowanie systemów klienta i prewencyjne usuwani potencjalnych źródeł problemów przed wystąpieniem awarii,
bieżące dostarczanie uaktualnień dotyczących zmian przepisów związanych z finansami, logistyka.
aktualizację oprogramowania WILKSOFT w celu dostosowania do nowych wersji baz danych i systemów operacyjnych,
dostęp do bazy wiedzy i rozwiązań,
szkolenia z zakresu samodzielnego administrowania systemem,
oferowanie narzędzi i szkoleń umożliwiających klientowi stworzenie własnego centrum obsługi użytkowników – "help desk", którego zadania mogą także obejmować wsparcie pozostałych rozwiązań IT stosowanych w firmie.

WDROŻENIE

Dzięki dużemu doświadczeniu naszego zespołu i firm partnerskich, wdrożenia KAMELEON.ERP przebiegają szybko i profesionalnie.  Dzięki wykorzystaniu skalowalnych rozwiązań opartych na standardzie języka SQL, możemy przenieś bezpośrednio do baz danych KAMELON SQL dotychczas używane przez Organizację dane. Określić reguły biznesowe dla Organizacji i zaadoptować nasz produkt tak, aby w optymalny sposób został wykorzystany w Państwa Firmie. Należy podkreślić, iż WILKSOFT jest producentem KAMELEON SQL  i w bardzo wielu dotychczasowych wdrożeniach dostosowywaliśmy nasze oprogramowanie bezpośrednio pod potrzeby końcowego użytkownika. Każde zaimplementowane rozwiązanie staje się automatycznie nową funkcjonalności dostępną dla wszystkich pozostałych użytkowników. Decydując się na zakup naszego produktu, otrzymujecie Państwo gwarancję 100 % sukcesu w jego wdrożeniu. Przecież nikt nie potrafi lepiej ułożyć produkt pod potrzeby Klienta niż jego producent.
NOWE WERSJE

W ramach opłaty serwisowej klient ma możliwość instalacji i stosowania dowolnych aktualnie serwisowanych wersji nabytych rozwiązań. Upgrade może być wykonywany z pominięciem wersji pośrednich. Dzięki tak elastycznej polityce dostarczania nowych wersji oprogramowania klient ma bardzo szerokie możliwości budowania własnej strategii informatyzacji i alokowania środków inwestycyjnych w poszczególnych latach.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Intencją firmy WILKSOFT i firm partnerskich jest współtworzenie z naszymi klientami najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych wspierających prowadzenie działalności gospodarczej. O tym, że rozwiązanie KAMELEON.ERP staje się coraz bardziej powszechny, świadczy rosnąca liczba klientów – instytucji publicznych i firm z rożnych branż i o rożnym stopniu złożoności organizacji. Bieżące informacje na temat  publikowane są pod adresem www.wilksoft.pl

Skontaktuj się z nami
pracujemy:
pn.-pt.
09:00-17:00
adres:
WILKSOFT

ul. Kiepury 24A
42-200 Częstochowa
email:
marketing@wilksoft.pl
telefon: 
tel. +48343620925
Trwa generowanie cennika, proszę czekać