KAMELEON.ERP

ERP

          Inteligentny system ERP jest dziś fundamentem technologii firmy, umożliwia kompleksową integrację procesów biznesowych nowej generacji w różnych obszarach, ułatwiając im transformację w inteligentne przedsiębiorstwo. Dzięki operowaniu na jednej bazie danych zyskujemy dostęp do danych w czasie rzeczywistym i ich analizę przez zaawansowany system sztucznej inteligencji. Dowiedz się, jak inteligentne rozwiązania ERP zapewniają klientom dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, analiz i danych dotyczących wyników biznesowych i pomagają im szybko dostosowywać się do zmiennych warunków rynkowych oraz nowych modeli biznesowych. Wszystkie dokumenty mogą być przechowywane i udostępnione w postaci cyfrowej, wszystko to i wiele innych korzyści dostajesz wybierając nasz system ERP.

KAMELEON.B2B

B2B/B2C

      Dedykowany system e-commerce realizujący scenariusze sprzedaży zgodnie z modelem B2B/B2C jest zintegrowany z ERP, co pozwala na centralne zarządzanie danymi prezentowanymi w sieci www z poziomu ERP. Dzięki wysokiej integracji platformy ERP z B2B, wszystkie krytyczne do realizacji sprzedaży, dane mamy podane w czasie rzeczywistym. Oparcie logiki biznesowej rozwiązania B2B/B2C na procedurach składowanych w bazie danych, rozwiązanie jest bardzo wydajne i łatwo skalowalne. Oczywiście jest to rozwiązanie obsługujące dowolną wersję językową i pozwalające na prowadzenie transakcji w wielu walutach. Całość rozwiązania jest hostowana na naszych serwerach www (warunek konieczny korzystania z tego rozwiązania). Można się zapoznać z funkcjonalnościami i możliwościami tego rozwiązania na naszym kanale https://www.youtube.com

KAMELEON.CRM

CRM/B2E

     Nasze autorskie rozwiązanie klasy CRM (Customer Relationship Management) B2E (Business to Employee) łączy w sobie cechy klasycznego rozwiązania połączonego z globalnymi kalendarzami pracowników i zaawansowaną możliwością synchronizacji tych danych w MS Exchange. Dzięki takiemu podejściu osoby decyzyjne organizacji i pracownicy, mogą bez problemu operować w czacie rzeczywistym na tych samych danych. Cały proces przepływu informacji, stawiania określonych celów w przedsiębiorstwie jest utrwalony w sposób elektroniczny i możliwy do odtworzenia, kontroli na dowolną chwile. Firma wykorzystuje media elektroniczne do usprawniania relacji wewnętrznych, łącznie z obiegiem dokumentów, możliwością pracy zdalnej. CRM/B2E ma swoją bazę danych, dzięki czemu dane zawarte w wydzielonej bazie nie wpływają na wydajność ERP, a jednocześnie są dostępne w czasie rzeczywistym w obydwóch rozwiązaniach.

KAMELEON.BI

BI

          W naszym pakiecie programów, oczywiście jest dostępny również program spełniający założenia BI (Business Intelligence). Proces przekształcania danych w informacje, a informacji w wiedzę, która może być wykorzystana do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. W rozumieniu czysto biznesowym BI, można także definiować jako kombinację architektury systemu, aplikacji oraz baz danych, które razem umożliwiają prowadzone w czasie rzeczywistym analizy i przekształcenia, dostarczające potrzebną informację i wiedzę biznesowi. Standardowo BI jest suportem do generowania praktycznie wszystkich dokumentów generowanych przez ERP, czyli dodatkowo nasi użytkownicy otrzymują przydatne narzędzie do modyfikowania szablonów wydruków..

KAMELEON.BCK

BCK

        W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych jest najważniejszym z elementów infrastruktury IT każdej organizacji. Dane jakimi firma dysponuje mogą się okazać jej największą wartością, a czas ich odzyskania jednym z najbardziej krytycznych elementów konkurencyjności. Nasza firma, wychodząc naprzeciw tym wymaganiom stworzyła program, który pozwala wykonywać kopie każdej bazy danych pakietu. Dzięki temu programowi możemy utworzyć dowolny scenariusz wykonywania kopii i dodać go jako usługę systemową do harmonogramu zadań systemu operacyjnego, co gwarantuje dużą pewność wykonania zleconych poleceń. Oczywiście program pozwala na tworzenie i odzyskiwanie danych całego pakietu naszej oferty. Poza tym jest wyposażony w dodatkowe funkcjonalności pozwalające na sprawdzanie, naprawianie baz danych opartych serwerze Firebird SQL. Dodatkowym atutem jest to, że można wykorzystać usługę powiadamiania sms.

KAMELEON.SYN

SYN

          Model ERP-2-B2B, wymaga synchronizacji danych dokumentów skierowanych do kontrahenta na jego koncie B2B/B2C. Ponieważ dane te są przechowywane w bazie ERP w postaci cyfrowej (jako pola o binarnym formacie tzw. Blob -binary large object), to należało stworzyć rozwiązanie zapewniające pełną synchronizację baz danych ERP i B2B/B2C, tak powstał SYN. Poza modelem ERP-2-B2B : dane synchronizowane z ERP do B2B, zostały jeszcze utworzone modele B2B-2-B2B : dane synchronizowane pomiędzy bazami B2B i model B2B-2-ERP, gdzie dane mogą być synchronizowane z bazy B2B do ERP. Jak z powyższego wynika, nasz program realizuje praktycznie wszystkie możliwe scenariusze wymiany danych pomiędzy rozwiązaniem ERP i B2B/B2C, oczywiście jest to usługa systemowa, po której implementacji rola użytkownika jest sprowadzona do kontroli plików logów synchronizacji danych.

KAMELEON.WMS

WMS

       KAMELEON.WMS (Warehouse Management System) czyli Magazyn Wysokiego Składowania to zaawansowany program, który z powodzeniem może być stosowany przez firmy, dla których zarządzanie magazynem jest częścią podstawowej działalności. Aplikacja pozwala na graficzne przedstawienie magazynu i przypisanie towaru do określonej lokalizacji, konfigurowalny model obsługi zleceń magazynowych, rejestracja obrotu paletami, wydruki na drukarkach termicznych do etykiet. Poza tym dzięki WMS, możemy optymalizować pracy magazynierów, na bieżąco kontrolować stan posiadanych zasobów na lokalizacjach paletowych, minimalizować prawdopodobieństwa popełnienia błędu przez magazyniera. Wdrożenie usługi WMS, niesie wiele korzyści z zarządzaniu logiką magazynu, ale należy podkreślić, że jednocześnie wymaga od firmy dużej dyscypliny w składowaniu i dokumentowaniu ruchów magazynowych. Oczywiście KAMELEON.WMS "pilnuje" w tym zakresie użytkownika i każda pozycja dokumentu przychodu/rozchodu musi być przypisana do rzędu/regału/półki/palety/jednostki.      

KAMELEON.SLA

SLA

       Stale zmieniające się przepisy podatkowe (np. pliki JPK, e-Sprawozdania), nowe wersję systemów operacyjnych, uszczelniane dostępu do danych zawartych systemach ERP, CRM (np. RODO), wreszcie podnoszenie jakości produktu. Niestety koszty związane z utrzymanie kodu źródłowego nie są niskie, a produkt by spełniał wymagania musi być utrzymywany. Dlatego, by koszty związane z posiadaniem określonych licencji, były w jakiś sposób przewidywalne na przestrzeni 12 miesięcy i by użytkownik mógł liczyć na wsparcie i możliwość pobrania aktualizacji, stworzona została przez nas umowa SLA-0-12 (Service Level Agreement – umowa dotycząca jakości usług informatycznych tutaj, która precyzuje zasady użytkowania naszych rozwiązań w następnych latach.

Skontaktuj się z nami
pracujemy :
pn.-pt.
09:00-17:00
Siedziba :
WILKSOFT  Sp. z o.o.
ul. Kiepury 24A
42-221 Częstochowa
 

 

Kontakt e-mail :
marketing@wilksoft.pl
support@wilksoft.pl
Telefony :
tel.  +(48)343620925(w.25)
fax. +(48)343620925(w.24)

traffit_generating