KAMELEON.ERP

ERP

          Inteligentny system ERP jest dziś fundamentem technologii firmy, umożliwia kompleksową integrację procesów biznesowych nowej generacji w różnych obszarach, ułatwiając im transformację w inteligentne przedsiębiorstwo. Dzięki operowaniu na jednej bazie danych zyskujemy dostęp do danych w czasie rzeczywistym i ich analizę przez zaawansowany system sztucznej inteligencji. Dowiedz się, jak inteligentne rozwiązania ERP zapewniają klientom dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, analiz i danych dotyczących wyników biznesowych i pomagają im szybko dostosowywać się do zmiennych warunków rynkowych oraz nowych modeli biznesowych. Wszystkie dokumenty mogą być przechowywane i udostępnione w postaci cyfrowej, wszystko to i wiele innych korzyści dostajesz wybierając nasz system ERP.

KAMELEON.B2B

B2B/B2C

      Dedykowany system e-commerce realizujący scenariusze sprzedaży zgodnie z modelem B2B/B2C jest zintegrowany z ERP, co pozwala na centralne zarządzanie danymi prezentowanymi w sieci www z poziomu ERP. Dzięki wysokiej integracji platformy ERP z B2B, wszystkie krytyczne do realizacji sprzedaży, dane mamy podane w czasie rzeczywistym. Oparcie logiki biznesowej rozwiązania B2B/B2C na procedurach składowanych w bazie danych, rozwiązanie jest bardzo wydajne i łatwo skalowalne. Oczywiście jest to rozwiązanie obsługujące dowolną wersję językową i pozwalające na prowadzenie transakcji w wielu walutach. Całość rozwiązania jest hostowana na naszych serwerach www (warunek konieczny korzystania z tego rozwiązania). Można się zapoznać z funkcjonalnościami i możliwościami tego rozwiązania na naszym kanale https://www.youtube.com

KAMELEON.CRM

CRM/B2E

     Nasze autorskie rozwiązanie klasy CRM (Customer Relationship Management) B2E (Business to Employee) łączy w sobie cechy klasycznego rozwiązania połączonego z globalnymi kalendarzami pracowników i zaawansowaną możliwością synchronizacji tych danych w MS Exchange. Dzięki takiemu podejściu osoby decyzyjne organizacji i pracownicy, mogą bez problemu operować w czacie rzeczywistym na tych samych danych. Cały proces przepływu informacji, stawiania określonych celów w przedsiębiorstwie jest utrwalony w sposób elektroniczny i możliwy do odtworzenia, kontroli na dowolną chwile. Firma wykorzystuje media elektroniczne do usprawniania relacji wewnętrznych, łącznie z obiegiem dokumentów, możliwością pracy zdalnej. CRM/B2E ma swoją bazę danych, dzięki czemu dane zawarte w wydzielonej bazie nie wpływają na wydajność ERP, a jednocześnie są dostępne w czasie rzeczywistym w obydwóch rozwiązaniach.

KAMELEON.BI

BI

          W naszym pakiecie programów, oczywiście jest dostępny również program spełniający założenia BI (Business Intelligence). Proces przekształcania danych w informacje, a informacji w wiedzę, która może być wykorzystana do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. W rozumieniu czysto biznesowym BI, można także definiować jako kombinację architektury systemu, aplikacji oraz baz danych, które razem umożliwiają prowadzone w czasie rzeczywistym analizy i przekształcenia, dostarczające potrzebną informację i wiedzę biznesowi. Standardowo BI jest suportem do generowania praktycznie wszystkich dokumentów generowanych przez ERP, czyli dodatkowo nasi użytkownicy otrzymują przydatne narzędzie do modyfikowania szablonów wydruków..

KAMELEON.BCK

BCK

        W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych jest najważniejszym z elementów infrastruktury IT każdej organizacji. Dane jakimi firma dysponuje mogą się okazać jej największą wartością, a czas ich odzyskania jednym z najbardziej krytycznych elementów konkurencyjności. Nasza firma, wychodząc naprzeciw tym wymaganiom stworzyła program, który pozwala wykonywać kopie każdej bazy danych pakietu. Dzięki temu programowi możemy utworzyć dowolny scenariusz wykonywania kopii i dodać go jako usługę systemową do harmonogramu zadań systemu operacyjnego, co gwarantuje dużą pewność wykonania zleconych poleceń. Oczywiście program pozwala na tworzenie i odzyskiwanie danych całego pakietu naszej oferty. Poza tym jest wyposażony w dodatkowe funkcjonalności pozwalające na sprawdzanie, naprawianie baz danych opartych serwerze Firebird SQL. Dodatkowym atutem jest to, że można wykorzystać usługę powiadamiania sms.

KAMELEON.SYN

SYN

          Model ERP-2-B2B, wymaga synchronizacji danych dokumentów skierowanych do kontrahenta na jego koncie B2B/B2C. Ponieważ dane te są przechowywane w bazie ERP w postaci cyfrowej (jako pola o binarnym formacie tzw. Blob -binary large object), to należało stworzyć rozwiązanie zapewniające pełną synchronizację baz danych ERP i B2B/B2C, tak powstał SYN. Poza modelem ERP-2-B2B : dane synchronizowane z ERP do B2B, zostały jeszcze utworzone modele B2B-2-B2B : dane synchronizowane pomiędzy bazami B2B i model B2B-2-ERP, gdzie dane mogą być synchronizowane z bazy B2B do ERP. Jak z powyższego wynika, nasz program realizuje praktycznie wszystkie możliwe scenariusze wymiany danych pomiędzy rozwiązaniem ERP i B2B/B2C, oczywiście jest to usługa systemowa, po której implementacji rola użytkownika jest sprowadzona do kontroli plików logów synchronizacji danych.

KAMELEON.SLA

SLA

       Stale zmieniające się przepisy podatkowe (np. pliki JPK, e-Sprawozdania), nowe wersję systemów operacyjnych, uszczelniane dostępu do danych zawartych systemach ERP, CRM (np. RODO), wreszcie podnoszenie jakości produktu. Niestety koszty związane z utrzymanie kodu źródłowego nie są niskie, a produkt by spełniał wymagania musi być utrzymywany. Dlatego, by koszty związane z posiadaniem określonych licencji, były w jakiś sposób przewidywalne na przestrzeni 12 miesięcy i by użytkownik mógł liczyć na wsparcie i możliwość pobrania aktualizacji, stworzona została przez nas umowa SLA-0-12 (Service Level Agreement – umowa dotycząca jakości usług informatycznych tutaj, która precyzuje zasady użytkowania naszych rozwiązań w następnych latach.

Skontaktuj się z nami
pracujemy :
pn.-pt.
09:00-17:00
Siedziba :
WILKSOFT
ul. Kiepury 24A
42-200 Częstochowa
 
Kontakt e-mail :
marketing@wilksoft.pl
support@wilksoft.pl
Telefony :
tel.  +(48)343620925(w.25)
fax. +(48)343620925(w.24)

Trwa generowanie cennika, proszę czekać