WILKSOFT

Oprogramowanie

Categories

NOWOŚCI

KAMELEON.B2B
Co to jest KAMELEON B2B ?

To platforma sprzedażowa, która umożliwia prezentację aktualnej oferty towarów oraz przyjmowanie zamówień od stałych odbiorców biznesowych za pomocą Internetu.Funkcjonalności

Funkcjonalność platformy B2B można powiększać dzięki dodatkowym modułom. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy rozwiązanie, ktore jest w pełni zintegrowane z KAMELEON SQL. Dzięki tej integracji zarządzanie, prezentacja oferty w sieci www jest proste i bardzo przyjazne dla użytkownika. Zapominamy o uciążliwym procesie synchronizacji danych z programu ERP z portalem B2B. Struktura grup towarowych, kategorii i wyszukiwarki ofert czy rozbudowane systemy składania zamówień to jedne z licznych zalet Platformy Sprzedażowej B2B. Oczywiście portal B2B jest wyposażony w możliwość tworzenia wersji językowych definiowanych w KAMELEON SQL. Tak więc jak widać obydwa rozwiązania są ze sobą nierozerwalnie połączone.

Zarządzanie Platformą B2B

Panel administratora PLATFORMY B2B łączy w sobie przejrzystość menu opartego na ikonach z funkcjonalnością systemów "okienkowych".
Z poziomu panelu administracyjnego można samodzielnie edytować ofertę: dodawać lub usuwać kategorie, produkty czy usługi, przypisywać im ceny, opisy, zdjęcia oraz wiele dodatkowych opcji.

Korzyści

• profesjonalny projekt graficzny,
• dowolna ilość kategorii i podkategorii,
• dowolna ilość towarów (usług),
• łatwe zarządzanie treścią seriwsu,
• zarządzanie zarejestrowanymi partnerami handl.,
• definiowanie sposobów dostawy i form płatności,
• zapisywanie zamówień w bazie danych i wysyłanie na
e-mail,
• rozbudowane statystyki odwiedzin,
• wyszukiwanie proste i zaawansowane,
• brak barier językowych, dzięki zastosowaniu,
• multijęzyczności przedstawionej oferty, np. zamawiająca
towar firma z Niemiec widzi pełną oferte polskiej firmy po
Niemiecku i ją w swoim ojczystym języku zamawia,
podczas gdy firma z Polski otrzymuje zawiadomienie o
zamówieniu w języku polskim,
• płatności internetowe.

Dlaczego KAMELEON B2B?

Zadaniem PLATFORMY B2B jest usprawnienie i ograniczenie kosztów tych wszystkich etapów zawierania transakcji, jakie zachodzą w przypadku tradycyjnego modelu działalności gospodarczej. Elektroniczne giełdy łączą kupujących, sprzedających i usługodawców w wirtualne społeczności, poszerzając rynek poprzez eliminację barier geograficznych. Efektywny system informatyczny jak PLATFORMA B2B z Sensem zapewnia płynność rynku oraz sprawną organizację. Wybranie PLATFORMY B2B ogranicza koszty nawiązywania kontaktów, często zastępuje firmie ogłoszenia prasowe, rozmowy telefoniczne czy bezpośrednie spotkania.

Realizując projekty w zakresie handlu elektronicznego bazujemy na autorskich rozwiązaniach, dlatego oferując Państwu PLATFORMĘ B2B gwarantujemy szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb.
PLATFORMA B2B została zaprojektowana jako wygodne narzędzie do prowadzenia handlu internetowego pomiędzy firmami. Uruchomienie oferowanej PLATFORMY B2B jest bardzo skuteczną metodą wymiany handlowej, która nie wymaga dużego nakładu inwestycji.
Posiadanie PLATFORMY B2B pozwola na wygodną obsługę rozbudowanej oferty oraz jej przedstawianie jak i sprzedaż pomiędzy firmami B2B (ang. Business to Business).
traffit_generating